Митне оформлення

Митне оформлення товарів або митне очищення вантажів - це важлива складова міжнародних вантажоперевезень. Митне оформлення - це обов'язкова процедура, яка здійснюється власником вантажу або уповноваженої компанією. Щоб виключити можливі ризики на шляху проходження вантажу довірте митне очищення надійному експедитору.

Наша компанія докладає максимальних зусиль, щоб митне оформлення вантажів було оперативним і якісним.

Митне оформлення вантажів включає в себе:

  • Попередній розрахунок митних платежів;
  • Юридичне консультування з ЗЕД;
  • Декларування ввезення і вивезення вантажів на територію України;
  • Підготовка документів і заповнення накладних;
  • Інші обов'язкові послуги.

Пріоритетним напрямком діяльності компанії є організація та повний супровід вантажоперевезень від дверей до дверей з будь-якої точки Китаю. Важливо знати, що найбільш вигідною для вантажоодержувача вважається саме «розмитнення вантажів з Китаю», тому що її вартість іноді буває значно менше, ніж з європейських країн.

Чому важливо робити митне оформлення? «Розмитнення» товару є найважливішим і обов'язковим елементом транспортування вантажу. Будь-які міжнародні перевезення, як правило, пов'язані з перетином кордонів тієї чи іншої держави, в зв'язку з чим вантаж повинен пройти митне очищення. Тільки після цього його можна офіційно використовувати на території держави.

Наша компанія вже давно надає послуги з митного оформлення, тому серед наших постійних партнерів - провідні зарубіжні та вітчизняні підприємства. Це дозволяє нам гарантувати якісне виконання всіх робіт в обумовлені терміни.

Клевер Тім - з нами вигідно побудувати успішний бізнес!